Ekspozīcijas zāle ķermeņa kopšanas produktiem

Showroom dizaina koncepcija: Dabisks, neregulārs angļu dārzs, kurā aug ārstniecības augi - Tāds ir pamatuzdevums atmosfērai, kas valda ekspozīcijas zāles interjerā. Lasīt talāk>>

Šādi mēs pozicionējam no dabiskām vielām ražotas preces ķermeņa kopšanai. Noskaņa ir relaksējoša, dabiska un asociējas ar ziedošu dārzu. Viss interjers ir atvasināts no angļu dārza fotogrāfijas ar senatnīgiem vārtiņiem, kuri ved uz neredzamo dārza daļu.

Izstāžu zāles interjerā izmantotas pelēkas akmens masas flīzes ar akmeņu rakstu, kas turpinās arī ārpusē pie ieejas. Ekspozīcijas telpa ir gara un šaura. Lai optiski paplašinātu to, garākā siena ir noklāta ar spoguli. Spogulis atrodas aiz piedāvātās produkcijas plauktiem, līdz ar to plaukti liekas divreiz pilnāki. Lai pasvītrotu, ka produkcija tiek izgatavota no dabīgiem augiem, virs plauktiem novietotas lielas krāsainas fotogrāfijas ar daždiem augiem. Šādi tiek radīts ziedoša dārza iespaids. Būtu vēlams brīvajās vietās izlikt pārdošanā esošās strūklakas, un atskaņot dabas skaņas putnu dziesmas un ūdens čalu.

Lai mīkstinātu stikloto virsmu iespaidu, tās aplīmējamas ar vīnogulaju lapu rakstu, kas laiž cauri gaismu un atgādina lapeni. Gar stiklotajām virsmām varētu izvietot ārstniecības augus ar patīkamu smaržu. Puķu podestiem izmantojamie materiāli - koks (toni saskaņot ar sijām) un metāls. Nākotnē būtu labi turpināt šo zaļās oāzes tēmu arī pagalmā, izveidojot mašīnu stāvvietas vidū lielu puķu dobi. Savukārt uz ekspozīcijas turpināšanos norāda stiklotās durvis, kas ved caur it kā metāla vārtiem otrā dārzā. Telpas, kas atrodas aiz šīm durvīm vajadzētu maksimāli pieskaņot toņos pie ekspozīcijas zāles izmantojot gaišu pasteļtoni sienām un sarkankoku imitējošu krāsu durvīm.

Apgaismojumam ekspozīcijas zālē jābūt pēc iespējas neuzkrītošam, siltai dienasgaismai, ko dod grozāmi prožektori pie sijām.

 

SIA „Sniegumi dizains”
Juridiskā adrese: Cēsu nov., Zosēnu pag., "Sniegumi", LV-4133
Reģ.nr. 40203336838
Tālr. 371-25543668
e-pasts: ilze@plansb.lv
Top.LV  
cheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoessac longchamp pas chergucci outletsac longchamp pas chergucci outlet