INTERJERA DIZAINS / Vispārējs apraksts
aprakstsInterjers - tā ir ierobežota telpa, kurā mēs atrodamies, atpūšamies, strādājam. Tā ir vide kurā uzturamies ilgstoši, un tieši tāpēc ir vēlams, lai mūsu apkārtne būtu maksimāli ērta un piemērota mūsu vajadzībām. Veidojot interjeru, ir būtiski noskaidrot šķietami vienkāršas lietas:
  • kādam nolūkam ir domātas šīs telpas;
  • cik cilvēku un cik ilgi uzturēsies šajās telpās;
  • ko šie cilvēki darīs;
  • kādas mēbeles un iekārtojums būs nepieciešams sekmīgam darbam vai patīkamai atpūtai šajās telpās.
Tikai pēc šo šķietami vienkāršo jautājumu noskaidrošanas ir vērts sākt domāt par stilu - birojam vai mājai. Un tikai Pasūtītāja vēlmes un personība ir atslēga stila izvēlei – no klasiskā līdz modernam, no funkcionāli vienkārša līdz ekstravagantam.

Katram cilvēkam ir savas iemīļotās krāsas, smaržas, apgaismojuma veids, telpas izjūta. Mūsu uzdevums ir palīdzēt Pasūtītājam atrast savas lietas lielajā piedāvājumu klāstā, palīdzēt izvēlēties materiālus, mēbeles, mākslas priekšmetus un saskaņot to visu vienotā ansamblī – telpā, kas sākas ar katru no mums.

Lai vieglāk nonāktu pie vēlamā rezultāta mēs apskatām lielu dauzumu attēlus, atlasām tos, kas patīk un atzīmējam arī tos, kas nepatīk.Tad vienojamies par kopējo koncepciju un krāsām. Kad koncepcija ir pieņemta, tad tālāk strādājam ar detaļām un materiāliem.Pasūtītāji reizēm brīnās, ka plānojot interjeru jāsāk ar mēbeļu izvietojumu. Tikai, tad, kad ir skaidrs ko katrā telpā darīsiet un kur kas stāvēs var iezīmēt elektrības slēdžus un rozetes, TV kabeļus un citas vājstrāvas. Par virtuvi nemaz nerunājot, tur katrai rozetei jābūt noteiktā augstumā un jāātbilst iekārtai, kas tur būs.

Nākošais etaps ir grīdas un santehnikas izvēle. Kad flīzes sazīmētas un vanna atrasta, varam ķerties pie pārējām lietām - durvīm, iebūvētajiem skapjiem, kamīna un sienu apdares.

Mēbeles un drapērijas paliek uz pašām beigām. Lai pasūtītājam būtu vieglāk iztēloties kāds būs gala iznākums izstrādājam vizualizācijas. Vadoties pēc šīm bildēm kādu daļu mēbeļu pasūtītājs var piemeklēt arī pats.

Krāsu izvēli var noteikt arī citi principi. Krāsas, kas simbolizē elementus - metālu, koku, uguni, ūdeni un zemi. Tāds interjers ir veidots pēc austrumu fengshui metodes. Bet ja ir vēlme pēc šāda interjera, sākotnēji būtu nepieciešama speciālista konsultācija. Tas nenozīmē, ka māja būtu jāiekārto austrumnieciskā stilā, vienkārši interjera veidošanā tiek ņemti vērā fengšui speciālista ieteikumi par galveno elementu atrašanās vietu un virzienu. Piemēram, kur likt akvāriju vai kādā virzienā būtu labāk novietot gultu. Ja tas jūs ieinteresējis sekojiet šai saitei: www.fengshui.lv.

Katrā ziņā, lai sasniegtu labu rezultātu ir nepieciešams pārrunāt daudzus šķietamus sīkumus, jo tieši kāds “sīkums” - cilvēks ir kreilis, vai cieš no alerģijas - var būtiski mainīt sākotnēji plānoto mājas iekārtojumu.

SIA „Sniegumi dizains”
Juridiskā adrese: Cēsu nov., Zosēnu pag., "Sniegumi", LV-4133
Reģ.nr. 40203336838
Tālr. 371-25543668
e-pasts: ilze@plansb.lv
Top.LV  
cheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoessac longchamp pas chergucci outletsac longchamp pas chergucci outlet