INTERJERA DIZAINS / Kas ir autoruzraudzība?
autiruzraudzibaAutoruzraudzība ir regulāra objekta apsekošana ar mērķi konstatēt novirzes no projekta un risināt celtniecības gaitā radušās problēmas.
Bieži vien pasūtītājs var arī nepamanīt novirzes no projekta un ja nav blakus cilvēks, kas šo projektu ir izstrādājis. Līdz ar to var izrādīties, ka piemēram, kāda siena ir uzbūvēta citādi, un no tā izriet, ka pasūtītais flīžu daudzums vairs nav pietiekams. Vai arī situācija, ka ieplānotās flīzes vairs nav pieejamas un ātri jāmeklē citas.(tie ir t.s. papildus darbi).
Par autoruzraudzību tiek slēgts atsevišķs līgums, kurā atrunāta cena par vienu objekta apsekošanas reizi un papildus rasējumiem. Autoruzraudzības laikā objekta apsekošana tiek fiksēta autoruzraudzības žurnālā, pamatojoties uz kuru mēneša beigas tiek izrakstīts rēķins. Ja objekts ir neliels, vai atrodas citā valstī var jau pie interjera projekta paredzēt konkrētu objekta apmeklējumu skaitu.

SIA „Sniegumi dizains”
Juridiskā adrese: Cēsu nov., Zosēnu pag., "Sniegumi", LV-4133
Reģ.nr. 40203336838
Tālr. 371-25543668
e-pasts: ilze@plansb.lv
Top.LV  
cheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoessac longchamp pas chergucci outletsac longchamp pas chergucci outlet