Makšķernieku veikalu "SALMO" interjera dizains

Tallinā, Pēterburgas, ielā 2F; Rīgā, Deglava ielā 50. www.salmo.lv

Veikalu tīkla interjera dizains: INTERJERA KONCEPCIJAS GALVENAIS MĒRĶIS - izveidot stilā vienotu telpu, kas būtu viegli transformējama un piemērojama ziemas - vasaras sezonas maiņām. Lasīt talāk>>

Veikala interjerā izmantots koks, kas uzklāts uz grīdas laipu veidā un veido ceļu pa kuru pircējs dodas veikalā, līdz apstaigā visas galvenās preču grupas un nonāk līdz kasei. Laipām izmantotais koks ir pelēcīgs, kā jau dabisks koks, kas ilgāku laiku bijis pakļauts vēja un saules ietekmei.

Gar veikala sienām izvietotā prece metāla plauktos uz āķiem un plauktiem. Plauktu apakšā paredzēti 50 cm krājumiem un augstumā virs 2m arī atrodas krājumi, ko no pircēju acīm slēpj uzdrukas ar makšķerēšanas skatiem. Veikala centrālajā daļā ir koka plaukti, kas nav augstāki par 150 cm, lai veikals būtu pārskatāms. Izvietojot plauktus rindās jāievēro princips - ejas vērstas uz kasi.

Plaukti, kur stāv sezonāla prece - uz ritentiņiem. Apģērbu zona atdalīta no pārējā veikala ar grīdas un griestu materiāla palīdzību - zemāki iekārtie griesti un zem kājām dēļu segums, kā ieejot nojumē. Dārgākās preces izvietotas stikla vitrīnās un atrodas netālu no kases.

VIP zona atrodas omulīgā mednieku namiņā veikala stūrī. Mednieku namiņa iekšienē ir ērtas ādas mēbeles, piemērotas nesteidzīgām sarunām ar VIP klientiem. Tur ir arī laikošanas kabīne un WC.

Kases zona izceļas ar Salmo logo, kas iestrādāts ūdens objektā - pāri plūstošā ūdenskritumā aiz mugurējās sienas. Lete un tās priekšējais panelis veidots no vecināta koka.

Gribētos realizēt arī kādu tehnoloģijas sasniegumu - pie veikala ieejas peld virtuālas upju un jūru zivis. Lai pārsteiguma moments būtu lielāks, pircējam ienākot telpā zivis aizbēg un ap pircēju veidojas ūdens apļi, kas vēl vairāk pastiprina ilūziju par ūdeni. Veikalu Interjera projekts un realizācija ilga no 2008. gada maija līdz 2008. gada novembrim.

Dizaina projekta autores - Ilze Tola un Sandra Knoha.

 

 

SIA „Sniegumi dizains”
Juridiskā adrese: Cēsu nov., Zosēnu pag., "Sniegumi", LV-4133
Reģ.nr. 40203336838
Tālr. 371-25543668
e-pasts: ilze@plansb.lv
Top.LV  
cheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoessac longchamp pas chergucci outletsac longchamp pas chergucci outlet