Biroju ēkas Skanstes ielā

Skanstes ielā 25, 27, Rīgā , www.ell-realestate.com/lat

Interjera dizains birojiem: Skanstes biroji atrodas pilsētas klusajā centrā, kas pārtop par rosīgu biznesa centru. Lasīt talāk>>

Jaunās augstceltnes ar daudzajiem birojiem atgādina lielus bišu stropus. Birojiem izvēlēta silta krāsu gamma, lai mazinātu auksto stikla un betona masu un piešķirtu darba telpām mājīgumu. Toņi  medaini brūni -  gan ēkas fasāde, gan flīzes iekšpusē ir medus toņos. Koncepcijas pamatā ir saulespuķe, kuras medainā galva tiecas uz sauli.
Ieejas hallēs un stāvu grīdas zīmējumos izmantoti stilizēti saulespuķes motīvi apļu veidā. Granīta grīdas toņi ir brūni dzeltenīgi, tāpat kā flīzes, kas ir viršu medus krāsā. Akmens masas flīzes visos sanmezglos un hallēs rada vienotu noskaņu un pasvītro ēkas prestižu.

Birojiem piedāvāti 3 interjeru apdares varanti -  pavasara pumpuru krāsa ar gaiši zaļām grīdām, vasaras pilnbriedā - zeltaini oranžais, kā nobriedušas saulespuķes un pelēcīgi niansētais - saulespuķu sēkliņu krāsā. Katrā ziņā ir domāts par to, lai nākamajiem īrniekiem būtu iespējas variēt un izvēlēties savam biznesam atbilstošāko krāsu variantu.

Kopējā biroju interjera noskaņa ir gaiša un silta, ņemot vērā to, ka mūsu platuma grādos laika apstākļi nelutina un lielākā gada daļa ir lietaina un bez saules, cilvēkiem veiksmīgam darbam nepieciešams vairāk siltas gaismas un dzīvesprieka.

Biroju interjera projekta izstrāde ilga no 2008. gada maija līdz 2008.septembrim. Dizaina projekta autores - Ilze Tola un Sandra Knoha.

 
 

SIA „Sniegumi dizains”
Juridiskā adrese: Cēsu nov., Zosēnu pag., "Sniegumi", LV-4133
Reģ.nr. 40203336838
Tālr. 371-25543668
e-pasts: ilze@plansb.lv
Top.LV  
cheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoessac longchamp pas chergucci outletsac longchamp pas chergucci outlet