Viesnīcas "Kolumbs" interjera dizains

Liepājā, Kuršu ielā 32, www.hotelkolumbs.lv

Viesnīcas interjera dizains: Viesnīcas "Kolumbs" pamatideja ir ceļojums pa jūru, hallē ir liela stikla siena ar kartes uzdruku, recepcijas lete ir veidota ar slīpumu, lai radītu asociāciju ar kuģi un zem letes ir iestrādātas gaismiņas, kas rada iespaidu it kā lete nestāv uz grīdas, bet peld. Lasīt talāk>>

Viesnīcas restorāna grīdā ir iestrādātas mazas lampiņas, kas atspīd iestieptajos griestos kā spogulī un rodas iespaids, ka zvaigznes ir gan virs galvas, gan zem kājām, kā tas ir uz ūdens. Visā viesnīcas interjerā ir izmantotas jūras fotogrāfijas, biljarda zālē cokolstāvā ir jūras krasts zaļganos toņos, kas kontrastē ar koši sarkanajiem dīvāniņiem. Saunas un džakuzi telpā ir iestieptie griesti zilganzaļā tonī, lai radītu ūdens iespaidu un paplašinātu telpu. Uz sienām izdrukas, kas atgādina koraļļu rifus.
Katra stāva toņu gamma atvasināta no kādas fotogrāfijas par jūras tēmu. 2.stāvs ir zaļganos toņos, trešais ir oranžīgs, bet ceturtais ir smilšukrāsas toņos. Lukss numuros ir gaišas mēbeles ar brūnām melnbaltajā fotogrāfijām.
Visi apdares materiāli, paklājs, flīzes, linolejs piemeklēti šajā gammā. Tā kā ceturtais stāvs ir pārsvarā ar lukss numuriem, tad tajā ir sienas gleznojums un skulptūras par jūras tematiku. 4.stavā ir arī Sky bārs ar skulptūrām un keramiskām vāzēm ar koraļļu motīviem.
Atsevišķi no restorāna ir ieeja konferenču zālē, kas ir veidota ar senatnīgām koka sijām un vecās Liepājas fotografijām. Lai iegūtu vairāk gaismas griestos starp sijām ir nostiepts no augšas izgaismots gaismascaurlaidīgs audums, kas rada iespaidu par gaismas logiem.
Viesnīcas interjera projekts un celtniecības darbi veikti laikā no 2006. gada aprīļa līdz 2007. gada martam.

Viesnīcas interjera dizaina projekta autore Ilze Tola.

Arhitekte Diāna Zalāne.
 
 

SIA „Sniegumi dizains”
Juridiskā adrese: Cēsu nov., Zosēnu pag., "Sniegumi", LV-4133
Reģ.nr. 40203336838
Tālr. 371-25543668
e-pasts: ilze@plansb.lv
Top.LV  
cheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoessac longchamp pas chergucci outletsac longchamp pas chergucci outlet