Ceļojošā izstāde Amora Experience
Objekts – ceļojošā izstāde Amora Experience , Rīgā, Dzirnavu ielā 69, Galerijā Rīga

Šoreiz piedāvājums veidot dizainu ceļojošai izstādei nāca pavisam negaidīti. Lasīt talāk>>
Izstāde bija pabijusi Londonā un arī Vācijā un bija visi tai nepieciešamie eksponāti tikai vajadzēja izdomāt kā labāk un gaumīgāk tos eksponēt un parādīt Latvijas publikai. Koncepts partnerattiecības, flitrs un sekss. Nebijām strādājuši ar šāda veida pasūtījumiem, kur pasūtītājs ir ārzemnieks, kam galva tik pilna ar idejām par izstādi, ka koncepta izklāsts vien aizņēma vairākas dienas un tikšanās ievilkās uz 3-4 stundām. Bet visumā iznākums priecē. Izdevās tik delikātu tēmu pasniegt mākslinieciski un baudāmi. Mazliet pietrūkst nostrādātības un pabeigtības sajūtas, bet ceļojoša izstādei ar mazu budžetu tas ir piedodami. Izstādē ir milzums informācijas un 80 interaktīvi objekti pieaugušajiem. Ja sanāk laiks un ir interese, tad vēl var paspēt. Izstāde ir atvērta līdz 29.jūnijam 2012.g.

Izstādes projekts ir izstrādāts 2012.gada sākumā un tika realizēts līdz 2012.gada maijam.

Dizaina projekta vizaulizācijas - Ilze Tola un Agnija Valpētere. (SIA „Plāns B” nav nekādas saistības ar izstādes saturu).
 

SIA „Sniegumi dizains”
Juridiskā adrese: Cēsu nov., Zosēnu pag., "Sniegumi", LV-4133
Reģ.nr. 40203336838
Tālr. 371-25543668
e-pasts: ilze@plansb.lv
Top.LV  
cheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoessac longchamp pas chergucci outletsac longchamp pas chergucci outlet