AKTUĀLI / No kā sastāv interjers?

Katru reizi, kad izvēlos apdares materiālus, es daudz laika pavadu runājot ar materiālu piegādātājiem un pasūtītājiem. Es mēģinu atrast visā plašajā materiālu klāstā tieši to, kas, manuprāt, būtu nepieciešams pasūtītājam. Mūsu steidzīgajā laikmetā ne vienmēr ir laiks iedziļināties materiālu ražošanas tehnoloģijās, priekšrocībās un kopšanas pamācībā. Uzskatu, ka mans pienākums ir informēt pasūtītāju, vai vismaz norādīt ceļu, kur var šo informāciju atrast. Cilvēks, kas pērk kaut ko ir tiesīgs zināt ko īsti viņš pērk un kāpēc tas maksā tik cik maksā.
Iedomājieties, jūs būvējat māju un nepieciešams izvēlēties grīdas segumu. Kādu?
Dēļu?  Masīvkoka parketu? Trīsslāņu vai divslāņu parketu? Varbūt lamināta parketu, vai flīzes? Kurš materiāls labāks? Kurš vieglāk kopjams? Kurš ilgāk kalpos? Kurš cenas ziņā pieņemams?
Nav viennozīmīgas atbildes, katram no materiāliem ir savas priekšrocības un savi trūkumi. Par to tad arī ir jaunā mājas lapas sadaļa – Dizaina materiāli.  Šī lapa tapusi sadarbībā ar dažādu materiālu piegādātājiem un saloniem. Jūs uzzināsiet:

  • materiālu priekšrocības un trūkumus;
  • kādos veikalos tos var nopirkt;
  • par veikalu rīkotajām akcijām un izpārdošanām;
  • informāciju par jaunumiem dizaina materiālu klāstā;
  • saņemsiet atlaidi iepērkoties ar mūsu kuponu.

SIA „Sniegumi dizains”
Juridiskā adrese: Cēsu nov., Zosēnu pag., "Sniegumi", LV-4133
Reģ.nr. 40203336838
Tālr. 371-25543668
e-pasts: ilze@plansb.lv
Top.LV  
cheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoessac longchamp pas chergucci outletsac longchamp pas chergucci outlet