INTERJERA DIZAINA RISINĀJUMI

Interjera projekts pēc FenŠui (Feng Shui)

Skaistai telpai, tāpat kā sievietei, bez ārējā skaistuma ir nepieciešams iekšējais starojums, kas mūs fascinē, un mēs šādās telpās jūtamies apbrīnojami labi; Šīs sajūtas liecina, ka telpā ir laba enerģētika; Latvijā šāda veida interjeri tiek veidoti tikai šauram klientu lokam, jo FenŠui interjera projektu pagaidām iespējams pasūtīt tikai pie mums. Lasīt talāk>>

Ko Jūs iegūsiet veidojot šāda tipa interjeru?
Vienreizēju pieredzi izpētot savu māju no iespēju un vajadzību viedokļa. Katra māja ir unikāla, jo tajā dzīvojiet tieši Jūs un Jūsu ģimene. Māja tiek analizēta ņemot vērā tās novietojumu pret debesu pusēm, ievērojot mājas celšanas gadu un pašreizējo laika periodu. Atkarībā no iespējām, ko sniedz šī analīze, Jūs atradīsiet veiksmīgāko vietu savā mājā, kur būs visjaukākās sarunas un mierīgākā gulēšana. Atradīsiet iespējas strādāt vietā, kur rodas fantastikas idejas un atpūsties tur, kur valda saprašanās un mīlestība. Atļaujiet mums izanalizēt Jūsu vajadzības un palīdzēt atrisināt jautājumus, kas Jums neliek mieru jau gadiem ilgi. Kas tie par jautājumiem? Variet sīkāk ar to iepazīties forumā: Jautājumi un atbildes par FenŠui.
Kā tas notiek?
Vislabākais risinājums ir izveidot mājai enerģētisko karti, kurā redzamas katras telpas piemērotākā krāsu gamma, izmantošanas iespējas un tās ietekme uz mājas iemītniekiem. Katrs projekts ir ļoti personisks, jo projektā tiek izmantoti ģimenes locekļu dzimšanas dati, lai noteiktu katras zonas piemērotību noteiktiem cilvēkiem - gulēšanai, aktivitātēm, radošām vai filozofiskām nodarbēm - kuru sienu tam izmantot un kādā virzienā iekārtoties. Jūsu dati tiek izmantoti tikai un vienīgi šim mērķim, mēs garantējam absolūtu konfidencialitāti. Ja mājvieta tiek izmantota saimnieciskai darbībai, tad ļoti būtiski ir izvēlēties vislabāko vietu konkrētajai biznesa sfērai.
Katras zonas enerģiju atbalsta noteiktas krāsu gammas un salikumi- saskaņā ar izveidoto enerģētikas shēmu, tiek izstrādāts interjera dizaina projekts atbilstošajās krāsās, pietiekami lielu lomu atstājot arī pašu iemītnieku izvēlei.
FenŠui interjers ir moderns, mūsdienīgs interjers kurā, izmantojot gadsimtiem pārbaudītas metodes, tiek panākts ideāls  zonējums un toņu gamma, kas nodrošina vajadzīgo noskaņu un enerģētiku. Šāda veida dizaina izmaiņas var veikt arī mājā, kurā jau gadiem dzīvojat, tomēr ir radusies vajadzība kaut ko mainīt.
FenŠui interjera dizaina projekti  ir attiecināmi arī sabiedriskajām ēkām, birojiem un tirdzniecības vietām.

Cenas
Iespējams pasūtīt FenŠui interjera projektu 5 dažādās detalizācijas pakāpēs. Lai precizētu Jūsu vēlmes, lūdzu zvaniet 26424651 (Ilze).

Noderīga informācija:

FenŠui - mīti un patiesības?

FenŠui projekti - bieds vai ieguvums?

Mājas iekārtošana izmantojot izpratni par stihijām (elementiem):

Stihiju interjeri

Koka stihija

Uguns stihija

Zemes stihija

Metāla stihija

Ūdens stihija

 

Jautājiet vairāk pa telefonu 26424651 (Ilze) vai e-pastā: ilze@plansb.lv vai birojs@plansb.lv

PLANS B

SIA "Plāns B"
Lielvārdes107-54
Rīga, LV-1084
Reģ.Nr.40003686542
Tālr. 371 26424651
e-pasts: ilze@plansb.lv
Top.LV  
cheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoessac longchamp pas chergucci outletsac longchamp pas chergucci outlet